Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj prvo sam nešto od sljedečeg:
    probaj stiskati cijelo vrijeme tipku paljenja uzastopno, možda se sistem i (po)digne te ti PC prepozna uređaj i kreni.

    Ili probaj nabaviti još jednu ispravnu N95-ticu spojiti je sa NSS da ju isti prepozna, naglo je odpoji i odmag uštekaj svoju i pokrenu upgrade FW, budi brz. Možda i pomogne. Odnosno sve to probaj i preko Phoenix-a ako si kada radio njime?

    U protivnom mislim da jedino servis riješava stvar.
    HC4L

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2010
    Mobitel
    N95 8GB
    Postova
    4
    Bodovi
    5.298
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.298, Nivo: 17
    Bodovi: 5.298, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HCSC Pregledaj post
    Probaj prvo sam nešto od sljedečeg:
    probaj stiskati cijelo vrijeme tipku paljenja uzastopno, možda se sistem i (po)digne te ti PC prepozna uređaj i kreni.

    Ili probaj nabaviti još jednu ispravnu N95-ticu spojiti je sa NSS da ju isti prepozna, naglo je odpoji i odmag uštekaj svoju i pokrenu upgrade FW, budi brz. Možda i pomogne. Odnosno sve to probaj i preko Phoenix-a ako si kada radio njime?

    U protivnom mislim da jedino servis riješava stvar.
    teško da ću sad negdje naći još jedan N95...našao sam negdje da Phoenix može flashirati dead phone, pa me zanima d ali je to i ovaj moj slučaj kad ga se ne može pokrenuti osim bijelog ekrana


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 65
    Posljednji post: 10-09-2006, 22:54
  2. mobiteli-software bez greske
    By vjeko in forum Općenito
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 12-06-2006, 11:44
  3. Sistemske greske
    By melody in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-04-2005, 22:25
  4. GPRS greske pri spajanju..
    By Blento in forum Siemens X5x
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-01-2003, 19:27
  5. greske pri punjenju
    By Blento in forum Samsung
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-01-2003, 16:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove