Ma nije meni bed što se spaja na internet, nek se spaja...samo nek se spaja na pravi način, preko ispravne pristupne točke...

Uglavnom, isprobano u vožnji, dakle fenomenalno!

U Osijeku koji nije baš Metropolis mi je prepoznavao zelene otoke uz cestu oko kojih se mogu okrenuti, zelene otoke od jedno 10 kvadrata!

Prije HTC HD2 sam imao SE Xperia X1, i gore Garmin XT, ovo je puuuuno bolje.
Navigacija brže reagira, glasovne upute su manje iritantne, telefon se puno manje grije, korisničko sučelje mi je puno bolje i jednostavnije za korištenje a ima više opcija!

Što reći nego - molim vas svi instalirajte i isprobajte.

@hrc50