Dosad smo koristili TeleAtlasove karte u Sygic navigaciji, odsad se mogu koristiti i NavTeq karte. Nove Sygic NavTeq karte i pojasnjenje kako ih instalirati nalazi se u:
[Tutorial] Sygic Mobile Maps 10 v.8.06 (WM)
Uzivajte...![]()
Dosad smo koristili TeleAtlasove karte u Sygic navigaciji, odsad se mogu koristiti i NavTeq karte. Nove Sygic NavTeq karte i pojasnjenje kako ih instalirati nalazi se u:
[Tutorial] Sygic Mobile Maps 10 v.8.06 (WM)
Uzivajte...![]()
I optimisti i pesimisti doprinose razvitku našega društva. Optimisti su izumili zrakoplov, a pesimisti padobran.
hrc, pozdrav, hvala ti za sve ovo, daj samo molim te, malo mi je nejasno ovo oko instalacije Navteq karata, piše što treba ako želim i jedne i druge, ali što ako ne želim, dakle samo ću staviti ove novije, Navteq karte, neću Teleatlas.
Jel možeš ovdje, ili tamo EDIT, pa samo istaknuti šta je bitno za instalaciju Navteq karata, imena foldera, razlikuje li se to u odnosu na Teleatlas karte i sve...
Posebno te molim pojašnjenje oko .mlm file-a koji je na dnu linkova za Navteq karte, piše kako treba izgledati, gdje da to editiram i kako, u telefonu, na kompu, kako...?
Jel'ti bed?
Hvala unaprijed!
![]()
Zadnji uredio 8oy5cout : 30-03-2010 u 10:04
Ako neces TeleAtlas karte, izbrisi ih i stavi samo NavTeq karte. Moras izbrisati i mlm fajl od TeleAtlas karata i license.txt.
U tom slucaju nemoras raditi poseban folder za Navteq, nego ih jednostavno instaliras prema Tutorialu.
Imena foldera za karte su ista kao i za TeleAtlas karte, znaci mozes i iz foldera zemalja izbrisati pak i cam fajlove od TeleAtlas karata i u njih ubaciti fajlove od NavTeq karata.
mlm fajl prebaci u mob u folder [Maps] i aktiviras ga sa keygenom prema tutorialu:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=66780
I optimisti i pesimisti doprinose razvitku našega društva. Optimisti su izumili zrakoplov, a pesimisti padobran.
Bookmarks