Mislim da ću neko vrijeme ostati na 6.5. Onda ću vidjeti. Android još nema "poštene" navigacije (ne zadugo, cardinale 4.0 dolazi...) i programa za multimediju, nešto poput core playera. Kada to dođe na android, prelazim.
Nadam se će wm7s, ako ostane ovakav, imati loše prodajne rezultate i da će propasti (ako ostane ovakav sumnjam da će uspjeti).
Zašto? Ne zato jer sam zločest i jer se želim naslađivati neuspjehom ms-a. Već zato jer je ms očito išao kopirati apple (i to prve generacije). Apple je uspio, ako ovo uspije i msu zašto i ostale kompanije ne bi kopirale ovakav recept za uspjeh?!


Odgovori uz citat

Bookmarks