Pa naravno da ne možeš uplesti...Može se odrezati čime hoćeš, ali onda treba zakrimpati odgovarajući konektor koji se prilagođava uređaju ili drugom kabelu. Najmanji problem je kod sebe spojiti optiku, treba samo znati kako je izvedena druga strana koja je kod ISP-a. To je ono što me zanima kako je T-Com izveo. Je li u pitanju običan LAN ili je i dalje WAN za koji treba nekakva autentifikacija...


Može se odrezati čime hoćeš, ali onda treba zakrimpati odgovarajući konektor koji se prilagođava uređaju ili drugom kabelu. Najmanji problem je kod sebe spojiti optiku, treba samo znati kako je izvedena druga strana koja je kod ISP-a. To je ono što me zanima kako je T-Com izveo. Je li u pitanju običan LAN ili je i dalje WAN za koji treba nekakva autentifikacija...
Odgovori uz citat


Bookmarks