Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Hybrid View

  1. #1
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa naravno da ne možeš uplesti... Može se odrezati čime hoćeš, ali onda treba zakrimpati odgovarajući konektor koji se prilagođava uređaju ili drugom kabelu. Najmanji problem je kod sebe spojiti optiku, treba samo znati kako je izvedena druga strana koja je kod ISP-a. To je ono što me zanima kako je T-Com izveo. Je li u pitanju običan LAN ili je i dalje WAN za koji treba nekakva autentifikacija...

  2. #2
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Pa naravno da ne možeš uplesti...


    = Citat = Izvorno postao domy_os Pregledaj post
    Može se odrezati čime hoćeš, ali onda treba zakrimpati odgovarajući konektor koji se prilagođava uređaju ili drugom kabelu. Najmanji problem je kod sebe spojiti optiku...
    A ti se kužiš u to? Ozbiljno pitam jer pamtim da sam negdje čitao kako je bitno da su krajevi opt. kabla odrezani pod pravim kutem nekim posebnim alatom (valjda da se što manje rasipa svjetlost na spojevima, ima logike). Nisam se nikad susretao s tim pa ono, 2-3 poučne crtice bi cijenio
    Keep calm and fastboot oem unlock.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. optički ne čita cd
    By H4ck3R in forum Stolna računala
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 23-12-2007, 20:03
  2. Firmware za optički uređaj
    By Yo!Gurth in forum Stolna računala
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-04-2007, 11:17
  3. opticki zoom na d750
    By kekec in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-03-2007, 22:09
  4. Patentiran optički medij HD-DVD/Blu-Ray
    By drbizar in forum Stolna računala
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-09-2006, 10:09
  5. ne rade mi optički uređaju
    By kinfa in forum Stolna računala
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-12-2004, 03:36

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove