Svi bi voljeli znati odgovore na ova pitanja, ali ne vjerujem da će ih itko dati/znati još mjesec dana.

Još ne znamo najbitnije stvari o novom os-u.

Jedino što znamo je kakav filing će imati 7. I to je ono što me najviše brine. Ako se prisjetimo da je rečeno da je 7 namjenjen konzumer segmentu, da će svaki W7P diti zune, ne očekujem ništa dobro. Kada se pogleda na koje su stvari stavljali akcent na presici dode mi da

Mislim da je s 6.5 jedna era gotova. Da se barem varam.