nemaš pojma o bt-u i zato pišeš ovakve gluposti
očito si se predugo igrao sa ajfonom
Pa kada si ti tako pametan i staložen reci što to ustvari ne radi na Magicu kako bi trebalo, pošto ja neznam jer ga nemam, a smatram da na Pulseu sve radi kako treba.
Pa kada si ti tako pametan i staložen reci što to ustvari ne radi na Magicu kako bi trebalo, pošto ja neznam jer ga nemam, a smatram da na Pulseu sve radi kako treba.
A što komentiraš uređaj koji nemaš i pojma nemaš koji je problem ,
u stvari koliko imaš godina bolje pitanje .
Bookmarks