Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    ZeGe
    Mobitel
    HTC Desire@CyanogenMod
    Operater
    FIP
    Postova
    191
    Bodovi
    9.399
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.399, Nivo: 23
    Bodovi: 9.399, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa da je neophodno, možda je, možda nije. Baterija traje oko dva i pol dana,lagano prema 3. Ne bih baš rekao da je multitouch šminkeraj, ali ok, ili potreba za slanjem i primanjem fajlova prek bluetootha. Imati 5 ekrana je opako korisna stvar. Uglavnom, onaj tko želi biti na stocku, super. Moje osobno mišljenje je da je prava šteta imati android i ne koristiti sve što sustav nudi.
    Click here to take IQ test.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2003
    Lokacija
    ZGB
    Mobitel
    samsung
    Operater
    VIP
    Postova
    236
    Bodovi
    8.028
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.028, Nivo: 21
    Bodovi: 8.028, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao KaKaV NeReD Pregledaj post
    ja probao i ubio svoj Magic. Zapeo je na 81% i dalje ne ide. Probao ga vratiti sa RUU_Sapphire_HTC_Asia_WWE_2.53.707.2_SEA_test_sign ed_NoDriver.exe ali tu zapne na 21%
    za sada mi je Magic povijest
    Jel spašen možda u međuvremenu ????

    = Citat = Izvorno postao Brainbug Pregledaj post
    Pa da je neophodno, možda je, možda nije. Baterija traje oko dva i pol dana,lagano prema 3. Ne bih baš rekao da je multitouch šminkeraj, ali ok, ili potreba za slanjem i primanjem fajlova prek bluetootha. Imati 5 ekrana je opako korisna stvar. Uglavnom, onaj tko želi biti na stocku, super. Moje osobno mišljenje je da je prava šteta imati android i ne koristiti sve što sustav nudi.

    Pa jel sad radi Bluetooth prijem -predaja fajlova direktno što je po
    meni max promašaj s verijom 1,5
    Zadnji uredio HCSC : 08-02-2010 u 14:42 Razlog: koristi edit
    plišani
    ?-------------?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [HTC Magic] sve o...
    By asti in forum HTC
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 05-02-2010, 12:48
  2. [HTC magic] update sa 1.5 na 2.0
    By vigorito in forum HTC
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-01-2010, 19:45
  3. [Tutorial] HTC Sense UI on Windows Mobile
    By HCSC in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-11-2009, 00:19
  4. kako update-at firmware na n96 ioako mobitel kaze da nema novog update-a
    By donsale87 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-08-2009, 12:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove