Još samo 2 pitanja:
da li sve aplikacije za Android rade i na Milestone-u?
prvenstveno mislim zbog nešto drugačije rezolucije , 480 x 854 (nexus: 480 x 800 , Hero: 320 x 480)
kolika vam je mjesečna potrošnja data prometa (samo data, bez W-lana) ??
Još samo 2 pitanja:
da li sve aplikacije za Android rade i na Milestone-u?
prvenstveno mislim zbog nešto drugačije rezolucije , 480 x 854 (nexus: 480 x 800 , Hero: 320 x 480)
kolika vam je mjesečna potrošnja data prometa (samo data, bez W-lana) ??
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
nije toliko stvar u rezoluciji, koliko u novijem OSu..
al da, uglavnom 99% aplikacija radi, droid je iznimno popularan mob, pa su manje više svi appovi izdali nove verzije koje rade na njemu, tak da tu nema problema...
a što se tiče prometa, ja sam uvijek do 25 MB mjesečno (jer mi je toliko free u sklopu mrak tarife) i uz to koristim dosta net (surfam sa operom mini koja kompresira podatke)
al već dugo razmišljam uzeti neki dodatni paket, 100-200 megi mislim da je to optimalno za normalno surfanje+sinkronizacija...
Bookmarks