Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 204

Hybrid View

  1. #1
    zajebant Postignuća:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Frequent Poster

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    S6
    Operater
    HT
    Postova
    6.948
    Bodovi
    112.292
    Nivo
    81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Još samo 2 pitanja:

    da li sve aplikacije za Android rade i na Milestone-u?
    prvenstveno mislim zbog nešto drugačije rezolucije , 480 x 854 (nexus: 480 x 800 , Hero: 320 x 480)

    kolika vam je mjesečna potrošnja data prometa (samo data, bez W-lana) ??
    ... HTC Desire -> Sensation -> One (M7) -> Note 3 -> LG G2 -> S6 SM-G920F

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Moto RAZR, ZN5,XOOM
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    739
    Bodovi
    25.855
    Nivo
    39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Bodovi: 25.855, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ico Pregledaj post
    Još samo 2 pitanja:

    da li sve aplikacije za Android rade i na Milestone-u?
    prvenstveno mislim zbog nešto drugačije rezolucije , 480 x 854 (nexus: 480 x 800 , Hero: 320 x 480)

    kolika vam je mjesečna potrošnja data prometa (samo data, bez W-lana) ??
    nije toliko stvar u rezoluciji, koliko u novijem OSu..
    al da, uglavnom 99% aplikacija radi, droid je iznimno popularan mob, pa su manje više svi appovi izdali nove verzije koje rade na njemu, tak da tu nema problema...

    a što se tiče prometa, ja sam uvijek do 25 MB mjesečno (jer mi je toliko free u sklopu mrak tarife) i uz to koristim dosta net (surfam sa operom mini koja kompresira podatke)
    al već dugo razmišljam uzeti neki dodatni paket, 100-200 megi mislim da je to optimalno za normalno surfanje+sinkronizacija...

  3. 'Hvala' kaže:

    Ico


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Motorola Droid - Najava
    By pajo2 in forum Lenovo / Motorola
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 03-11-2009, 18:47
  2. Motorola E11-najava
    By Vepar in forum Motorola
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-09-2009, 13:19
  3. Motorola ZN300-najava
    By Vepar in forum Motorola
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 16-03-2009, 21:38
  4. Motorola EM35-najava
    By maliJA in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 02-12-2008, 21:47
  5. v525 @ Triplets 9.55R (MileStone)
    By BlueDevil in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-11-2004, 09:11

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove