2hek99: predlazem ako ti se da, vec sam razmisljao o tome, no kad vec radis za hd2, da napises posebni topic vezan za kuhanje rom-ova za hd2, pa cu ga stavit sticky.

Inace, svaka cast, ja sam do sad kuhao samo za ove male HTC-ove