thx ljudi, al nije baš to neki problem... samo sam koristio visual kitchen i maknuo neke pakrete, neke dodao itd...

malo ću sredit svoju kuhinju i maknut sve nepotrebne stvari i uploadat tako da svi možete skuhat svoje romove...