Izvorno postao dido Po zakonu ako posjedujes televizor moras placati pretplatu bez obzira sto gledas na njemu. I vodite racuna da DVB-T prijemnik ima podrsku za MPG4,sa MPG2 necete moci imati sliku u visokoj rezoluciji. zanimljivo. koje su to gluposti. dobro, što se tiče mpg4, to se podrazumijeva
Izvorno postao GoGs zanimljivo. koje su to gluposti. Ne pašu ni meni te glupostiali je tako kako je
Pravila foruma
Bookmarks