Kao prvo, daj se dogovori sam sa sobom.
Kao drugo, da ti pomognem, MX440 NIJE integruša, NIJE!!!
Kao treće, kaj kompliciraš? Jel sam ti dao prijedloge? Evo, oduzeo sam svojih 3.5 minute života da nađem moguće grafičke. Nije puno, samo ova, ova, ova, :dolazi do zraka: , ova, ova, ova itd. itd. ...
Novije grafičke se jednostavno NE isplate kupovati, em zbog procesora, starije matične, potencijalnog upgrejdanja BIOS-a, kupnje napajanja etc.
Jeli sad jasno?




Odgovori uz citat
Bookmarks