= Citat = Izvorno postao Darkness Pregledaj post
Znam to i želim,ali dajte mi neki konkretni prijedlog za neku grafu da mogu te igre igrat?Sa ovom integrušom od 64Mb sam ih igro a zašto sad nemogu??
= Citat = Izvorno postao Darkness Pregledaj post
@smuchac :Imam NvidiaGeforce Mx440AGP 8x
= Citat = Izvorno postao Darkness Pregledaj post
Ok super, ali ja nemam integrušu u tome je stvar

Kao prvo, daj se dogovori sam sa sobom.
Kao drugo, da ti pomognem, MX440 NIJE integruša, NIJE!!!

Kao treće, kaj kompliciraš? Jel sam ti dao prijedloge? Evo, oduzeo sam svojih 3.5 minute života da nađem moguće grafičke. Nije puno, samo ova, ova, ova, :dolazi do zraka: , ova, ova, ova itd. itd. ...

Novije grafičke se jednostavno NE isplate kupovati, em zbog procesora, starije matične, potencijalnog upgrejdanja BIOS-a, kupnje napajanja etc.

Jeli sad jasno?