@smuchac :Imam NvidiaGeforce Mx440AGP 8x...Kako da to napravim?To sa biosima i ako je moguće daj mi link od najnovijeg direct x-a jer stvarno neznam zašto iste igre nemogu opet igrati,ako je to rješenja onda te stvarno molim da kažeš kako to sve napraviti) hvala lijepa!
P.S. Imaš u prvom postu moju grafu =D
I sad bi trebao bih "turorial" za kako ući u BIOS da bih mogao nešto mb preusmjeriti u grafu.Molim pomoć


) hvala lijepa!
Odgovori uz citat
Bookmarks