Netrebaju to biti novije.Nisam ja mislio igrat Modern Warfare 2 ili šta ja znam,beć nešto što sam prije rušenja windowsa igrao bez problema. (NFS Underground2,The Elder of Scrolls 3:Morrowind,Warcraft 3) i takve stvari...Samo mi nije jasno zašto te igre nemogu igrat,a prije rušenja windowsa sam mogo??Mislim da je stvar u driverima njih sa updateo, ali opet bolje malko bolju grafu uzet neku od 128Mb ili slično.Ako imaš neki prijedlog slobodno reci