= Citat = Izvorno postao sms freak Pregledaj post
Smiješ to imati upaljeno u autu ALI... dok ne sudjeluje u prometu.
Jesi 100% siguran. Objašnjenje tog zakona je da bi bilo kakav svijetleći uređaj, koji nije prema propisima, mogao ostale sudionike u prometu dovesti u zabludu (u vezi gabarita vozila, da se radi o rotirci i sl.) i time ugroziti sigurnost. Isto bi se moglo odnositi i na auto zaustavljen sastrane ceste.

Da ne govorim o opsanosti ostavljanja upaljenog kineskog borića u autu, da ne bi bilo kojem autu.