Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Mobitel
    GS5 mini ; GS6E
    Operater
    T-Mobile ; Tele2
    Postova
    582
    Bodovi
    9.378
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jedna od prednosti X1 je WM tj. ROM-ovi. Ako ti dosade paneli ubaciš SPB, ako ti to dosadi staviš TF3D, a kada ti to dosadi staviš HTC Sense.
    X1 imam već dosta dugo i nemam problema sa tipkovnicom (iako, većinom koristim virtualnu). Bateriju sam vadio jedino kada sam isprobavao nove programe pa se smrzla. Sada imam Valkyrie ROM i sve radi odlično.
    Pucanje kućišta se odnosi na držač poklopca baterije. Ali ako si oprezan kada ga skidaš neće se to dogoditi.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    SE Xperia Neo
    Postova
    210
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Riddick Pregledaj post
    Pucanje kućišta se odnosi na držač poklopca baterije. Ali ako si oprezan kada ga skidaš neće se to dogoditi.
    Koliko ja znam pucanje se odnosi na onaj dio plastike di je stylus i to u srebrenih modela.....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [5800XM] trajanje baterije
    By motorola user in forum Symbian S60 rel. 5
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 16-11-2010, 02:08
  2. N95 8GB vs 5800XM vs Omnia
    By m4rko in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 23-07-2009, 01:04
  3. dvojba: C905 ili 5800XM
    By road_rider in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-07-2009, 18:35
  4. LG renoir vs Nokia 5800XM
    By sheep1501 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 27-02-2009, 21:13

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove