Jedna od prednosti X1 je WM tj. ROM-ovi. Ako ti dosade paneli ubaciš SPB, ako ti to dosadi staviš TF3D, a kada ti to dosadi staviš HTC Sense.
X1 imam već dosta dugo i nemam problema sa tipkovnicom (iako, većinom koristim virtualnu). Bateriju sam vadio jedino kada sam isprobavao nove programe pa se smrzla. Sada imam Valkyrie ROM i sve radi odlično.
Pucanje kućišta se odnosi na držač poklopca baterije. Ali ako si oprezan kada ga skidaš neće se to dogoditi.


Odgovori uz citat

Bookmarks