Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Mobitel
    iphone 4S 64GB white
    Operater
    099/888-9999
    Godina
    39
    Postova
    210
    Bodovi
    5.514
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.514, Nivo: 17
    Bodovi: 5.514, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ip99 Pregledaj post
    E ovako prvo sam jailbreako mob i radio 2 dana al zatim sam ga ugasio i trazio me tada recovery(sto je normalno kod jailbreaka 3gs zato sto se mora "make it rain" svaki put kad se pali) al nije mi htio ga jailbreakat zatim sam pokuso recovery mode al sad nece ni to u itunesu se sam pokaze "waiting for iphone"(sto je zadnji korak mislim) a na iphone sam ona jabuka i ispod nje progressive bar koji stoji na nuli.. ceko sam jedno 2 sata al nista.. ne mrda uopce, reinstaliro sam windowse i opet nis....
    Da ga furam u tmobile? imam jos garanciju a nemogu mislim znat da sam ga jailbreako jer nema sanse da ga upale.... tak da mi je garancija valja
    Molim neke savjete
    josi pokusao restore, ugasi ga i drzi home tipku i ukopcaj usb ponudit ce ti restore. ili probaj power i home drzat zajedno da se restarta.

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao xperia Pregledaj post
    josi pokusao restore, ugasi ga i drzi home tipku i ukopcaj usb ponudit ce ti restore. ili probaj power i home drzat zajedno da se restarta.
    pa naravno da jesam restore pokuso, al nece nakopmu mi sam stoji "waiting for iphone" a na mobu ona jabuka i onaj progessive bar koji se ne mice


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. trebam malu pomoc!
    By Licki_Medvjed in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-08-2008, 22:13
  2. trebam pomoč iz PLC-a
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-01-2008, 22:39
  3. trebam pomoc
    By minotaur in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-02-2007, 01:44
  4. Molim pomoć!MPx200,hard reset???Trebam pomoć
    By Irena in forum Windows Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 11-04-2005, 07:26

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove