Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apsolutno. Ali koliko sam shvatio možeš s mobitela na kojem je fring i skype account zvati bilo koji Skype na kompu, naravno s kamerom.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile Pregledaj post
    Apsolutno. Ali koliko sam shvatio možeš s mobitela na kojem je fring i skype account zvati bilo koji Skype na kompu, naravno s kamerom.
    Ali to sa Skypom koliko sam ja shvatio, moras imati novaca na Skype-u (SkypeOut) jer se naplacuje kao dolazni poziv na tvoj mobitel i onda poziv prema drugom Skype useru. Sto znaci osim placanja prometa kostate i poziv prema mobitelu u Hr. (nisam gledao koja je to cijena)!

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    Ali to sa Skypom koliko sam ja shvatio, moras imati novaca na Skype-u (SkypeOut) jer se naplacuje kao dolazni poziv na tvoj mobitel i onda poziv prema drugom Skype useru. Sto znaci osim placanja prometa kostate i poziv prema mobitelu u Hr. (nisam gledao koja je to cijena)!
    Ne. Radi se o besplatnim p2p, u ovom slučaju Skype to Skype pozivima, koristeći Fring kao klijent. Tko je spominjao skypeout?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N95] i Skype
    By Somnium in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 09-12-2007, 23:56
  2. Vip - video pozivi
    By Sinisha in forum A1
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 24-10-2007, 21:54
  3. MSN ili SKYPE
    By McLaren in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 06-03-2007, 17:49
  4. Skype v2.2
    By Shamanix in forum Windows Mobile
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-12-2006, 17:49
  5. Besplatni 3G video pozivi?
    By khideg in forum A1
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 30-05-2005, 12:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove