ma strasno kakve ti svabi imaju cijene.. odo ja tam zivjet
Izvorno postao smogovac ma strasno kakve ti svabi imaju cijene.. odo ja tam zivjet imaju odlične cijene. samo pitanje je koja je to tarifa, ako je unlimited odlično. e da, zaboravio sam reć da mob nije zaključan, znači potpuno tvornički
Izvorno postao smogovac ma strasno kakve ti svabi imaju cijene.. odo ja tam zivjet OT: I ja bih tam živel. Zamisli sad, frendica mi gore živi i kaže, kušpiš mineralnu od 1,5l za 19 centi,a za praznu bocu dobiš povratnu naknadu od 25 centi. Ajde ti sad reci da u Njemačkoj nije bolje!!!! Još jednom sorry za offtopic!
WEB:/Merlinova učionica */\/\otorola Moto G, Defy*
Pravila foruma
Bookmarks