pa to je tu, 6 dana do izlaska.
veća je vjerojatnost da ga uzme vip, no i tele2 je bio u redizajnu sada pa ima mogućnosti, no samo da ostane otključan, neda mi se mijenjat mrežu.
koja se cijena očekuje? jel i dalje 400 eura bez ugovora?