Pretpostavljam da je moguć update trenutno dostupnih Android mobova na v2.0, right? Ili to ne ide tako lako?
Pretpostavljam da je moguć update trenutno dostupnih Android mobova na v2.0, right? Ili to ne ide tako lako?
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
prvi mob na androidu 2.0 je izašao:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?p=893905#post893905
imate dole video previewe i tak to
priča se da će ekskluzivno biti za motorolu par mjeseci, pa onda će moći na ostale uređaje
uglavnom, predobra stvar je free gps navigacija od googlea, dakle sa stelitskim pogledom i street viewom
Bookmarks