evo ubacio cydiju instalirao ultrasnow i štanga ... ubacim bilo koju karticu i piše "no service"
izbrisao sam ultrasnow sada mi opet radi samo na t-mobile ...
zakaj to ?
evo ubacio cydiju instalirao ultrasnow i štanga ... ubacim bilo koju karticu i piše "no service"
izbrisao sam ultrasnow sada mi opet radi samo na t-mobile ...
zakaj to ?
Bookmarks