Join Today

Vidi rezultate ankete: iPhone 3G vs. iPhone 3GS

Glasači
88. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • iPhone 3G

    17 19,32%
  • iPhone 3GS

    71 80,68%
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 157

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Mobitel
    SGS2, SGS3
    Postova
    264
    Bodovi
    7.996
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.996, Nivo: 21
    Bodovi: 7.996, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja stvarno neznam o čem pričaš "restore ili dfu mod"
    uopče neznam doč do toga

    nisam imao najeru spamati već pomoć nekome, i malo se potrdio prevest (kolko - tolko)
    evo orginal stranica je tu pa rovjerite dal sam dobro preveo točku 5.

    mob je kupljen 02.09. u Tmobile, 02.09. sam mu sve to napravil


    ja se isprićavam, i evo mjenjam avatar odmah

    meni radi ko vurica

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    stubaki....
    Mobitel
    JB iphone 3gs 16gb
    Operater
    T-mobile
    Godina
    54
    Postova
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Petr Pregledaj post
    ja stvarno neznam o čem pričaš "restore ili dfu mod"
    uopče neznam doč do toga

    nisam imao najeru spamati već pomoć nekome, i malo se potrdio prevest (kolko - tolko)
    evo orginal stranica je tu pa rovjerite dal sam dobro preveo točku 5.

    mob je kupljen 02.09. u Tmobile, 02.09. sam mu sve to napravil


    ja se isprićavam, i evo mjenjam avatar odmah

    meni radi ko vurica
    hm...a ništa...ako neznaš o čemu pričam, nisi od ovog ništa ni radio niti kužiš iphone već si možda dobio već takav ''hakiran'',.....lijepo smo se dogovorili tj. željeli tvoj osobni način i tvoje tutorijale a ne ove koje svatko ko ima iphone, zna napamet ko malo dijete....
    i da....odkud sad tmobile kad ti je na slici tele2.......pajdo okani se spamanja i zavaravanja iphone fanova.......
    i mali peeeeee es--zar misliš da samo zi možeš pronaći ove stranice o iphone.....zar nisi pročitao u onom mom postu da nam netrebaju postovi copy-paste, s tih stranica...nabrojao sam ih desetak (među njima i ova tvoja)- ...nemoj ove s ''dev-team'', ''iclarifired'', ''iphonehack'', ''iphone moding'', ''saurik.com'', ''quickpwng.com'', ''redmond pie'', ''iphone in canada'', ''apple iphone schol'', ''ipod touch trick''...itd, itd....- i na svakoj imaju ovi navodno uspješni tutovi.....ali isto tako članovi i s njih tvrde da je neizvedivo.....
    Zadnji uredio bokixy : 21-09-2009 u 18:39

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Mobitel
    SGS2, SGS3
    Postova
    264
    Bodovi
    7.996
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.996, Nivo: 21
    Bodovi: 7.996, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao bokixy Pregledaj post
    hm...a ništa...ako neznaš o čemu pričam, nisi od ovog ništa ni radio niti kužiš iphone već si možda dobio već takav ''hakiran'',.....lijepo smo se dogovorili tj. željeli tvoj osobni način i tvoje tutorijale a ne ove koje svatko ko ima iphone, zna napamet ko malo dijete....
    i da....odkud sad tmobile kad ti je na slici tele2.......pajdo okani se spamanja i zavaravanja iphone fanova.......
    i mali peeeeee es--zar misliš da samo zi možeš pronaći ove stranice o iphone.....zar nisi pročitao u onom mom postu da nam netrebaju postovi copy-paste, s tih stranica...nabrojao sam ih desetak (među njima i ova tvoja)- ...nemoj ove s ''dev-team'', ''iclarifired'', ''iphonehack'', ''iphone moding'', ''saurik.com'', ''quickpwng.com'', ''redmond pie'', ''iphone in canada'', ''apple iphone schol'', ''ipod touch trick''...itd, itd....- i na svakoj imaju ovi navodno uspješni tutovi.....ali isto tako članovi i s njih tvrde da je neizvedivo.....
    jesam ljepo napisal da sam ga kupio 02.09. u tmobileu u zaboku, kod pošte i isti dan napravio sve

    ček, ček
    vidim da si blizu, da nisi daleko
    dođi do mene ja sam kod europetrola pustim ti na pm br. jer imam iphone svega (od 2. ovog mj. pa do danas, a imat ću ga još) i stvarno neznam te neke stvarčice, jednostavno sam na netu isit dan našo, napravio sve, + OTKLJUČAO na tele2
    meni je falelo slovo "s" "hacks"

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    stubaki....
    Mobitel
    JB iphone 3gs 16gb
    Operater
    T-mobile
    Godina
    54
    Postova
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Petr Pregledaj post
    jesam ljepo napisal da sam ga kupio 02.09. u tmobileu u zaboku, kod pošte

    ček, ček
    vidim da si blizu, da nisi daleko
    dođi do mene ja sam kod europetrola pustim ti na pm br. jer imam iphone svega (od 2. ovog mj. pa do danas, a imat ću ga još) i stvarno neznam te neke stvarčice, jednostavno sam na netu isit dan našo, napravio sve, + OTKLJUČAO na tele2
    meni je falelo slovo "s" "hacks"
    hm....mislim da ako si ga uzeo 2.9 u njemu nije ni bio 3.1...jer 3.1 je krenuo u distribuciju tek 10.09....ma nije više bitno.....al nije mi jasno šta ti ovo treba.....
    Zadnji uredio bokixy : 21-09-2009 u 19:22

  5. 'Hvala' kaže:


  6. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Mobitel
    SGS2, SGS3
    Postova
    264
    Bodovi
    7.996
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.996, Nivo: 21
    Bodovi: 7.996, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao bokixy Pregledaj post
    hm....mislim da ako si ga uzeo 2.9 u njemu nije ni bio 3.1...jer 3.1 je krenuo u distribuciju tek 10.09....ma nije više bitno.....al nije mi jasno šta ti ovo treba.....
    to nisam znal

    my bad

    (ajd bar se počelo pisat tu)
    bokixy

  7. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Mobitel
    8800 Carbone,iPhone3GS
    Postova
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Petr Pregledaj post
    to nisam znal

    my bad

    (ajd bar se počelo pisat tu)
    bokixy


    nisui znal kaj ?? nekuzim tu tvrdis da si uspio dovngreadati iPhone 3GS a nemas poima ni sta je DFU ni ostalo ??

    drugi put nemoj tagve gluposti govoriti jer ce netko doista pomisliti da je moguce i sjebat sebi ili nekome cijel iPhone i nakraju imati iCiglu

    pazi malo kad siris dezinformacije o necemu. Jer sve sto si ti napisao sluzi samo za JB iPhona sa OS 3.0.1 ili 3.0

  8. 'Hvala' kažu:


  9. #7
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    stubaki....
    Mobitel
    JB iphone 3gs 16gb
    Operater
    T-mobile
    Godina
    54
    Postova
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Petr Pregledaj post
    jesam ljepo napisal da sam ga kupio 02.09. u tmobileu u zaboku, kod pošte i isti dan napravio sve

    ček, ček
    vidim da si blizu, da nisi daleko
    dođi do mene ja sam kod europetrola pustim ti na pm br. jer imam iphone svega (od 2. ovog mj. pa do danas, a imat ću ga još) i stvarno neznam te neke stvarčice, jednostavno sam na netu isit dan našo, napravio sve, + OTKLJUČAO na tele2
    meni je falelo slovo "s" "hacks"
    ??, kako misliš imaš svega...to dućan ili.??...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Motorola Milestone / iPhone 3GS / iPhone 4
    By Parangal in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 09-11-2010, 11:25
  2. Odgovora: 10
    Posljednji post: 13-08-2010, 12:16
  3. iPhone Music station??iPhone docking
    By 2Crazy in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-12-2009, 18:26
  4. Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2009, 23:08

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove