Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 101

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    Tele2fon V2
    Operater
    TELE2
    Postova
    112
    Bodovi
    10.194
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo od G502 Acoustic (pojacava zvuk, solidan bass):
    http://www.megaupload.com/?d=SF7HKMZ9

    Evo ovi od w890i + Molina II i Molina III (malo tisi od ovih gore, ali bass mi se nekako vise svidja):
    http://www.megaupload.com/?d=871PZZ5M

    Evo ljudi pa probajte i zadrzite sto vam vise odgovara

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    DS9
    Mobitel
    K850
    Operater
    vip
    Postova
    175
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tiki Pregledaj post
    Evo od G502 Acoustic (pojacava zvuk, solidan bass):
    http://www.megaupload.com/?d=SF7HKMZ9

    Evo ovi od w890i + Molina II i Molina III (malo tisi od ovih gore, ali bass mi se nekako vise svidja):
    http://www.megaupload.com/?d=871PZZ5M

    Evo ljudi pa probajte i zadrzite sto vam vise odgovara
    E tnx...ove Molina već imam sad ću probat ove druge

    edit;
    Evo upravo danas se restarto iz čista mira (R1FA037) i kasnije je pisalo ˝Umetnite karticu˝,sad ide gore R1FB001 pa ćemo vidjeti..
    Zadnji uredio anthony_c : 16-09-2009 u 20:05


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Sony Ericsson G502 - TELE2 NOVO
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-11-2008, 15:19
  2. SE W910 ili G502?
    By tera21 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-08-2008, 17:05
  3. G502 vs K770
    By smart_bug in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 01-08-2008, 19:20
  4. Sony Ericsson web bug :D
    By tomios in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-12-2006, 07:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove