Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    ZG
    Operater
    t-mulj
    Godina
    32
    Postova
    100
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kakva je kamera kod arene jer je dobra.Najviše me zanima kako fotka izgleda na mobu a ne na kompu
    NOKIA:N82,N73,5800,8310,3410,N96SE:W880,K850i,T630,XPERIA X1LG:KU990X2,KC550SAMSUNG:G800,D820IPHONE 3G 8GB
    USING:6220 filled with 2GB

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Mobitel
    P1i
    Operater
    BH Telekom
    Godina
    36
    Postova
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao race boy Pregledaj post
    Kakva je kamera kod arene jer je dobra.Najviše me zanima kako fotka izgleda na mobu a ne na kompu
    Ako uzmes u obzir da je Broj boja : (24-bit) 16.777.216 boja a
    Rezolucija : 480x800 piksela jedostavno mora da dobro izgleda na telefonu=)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. LG KM900 Arena Softweri
    By Voldemort in forum LG
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-09-2010, 17:57
  2. Garmin na km900?
    By Nulan in forum LG
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-05-2009, 12:27
  3. Motorola C975-iskustva, mišljenje
    By anarki in forum Motorola
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-05-2005, 17:09
  4. mišljenje o V620, cijena, iskustva?
    By Gunner in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-01-2005, 22:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove