Nema takveJedina ti je opcija jailbreak ako hoces free
![]()
Nema takveJedina ti je opcija jailbreak ako hoces free
![]()
pozdrav
--------------------------------------------------
iPhone 3GS 16GB( pokojnik, za kojim ću uvijek plakati )
ja imam ipod touch i jailbreakal sam ga pomocu google-a, ali najvise youtubea. sve sto te zanima kako, sto, na koji nacin mozes napraviti nesto sa svojim iphoneom se nalazi uglavnom na youtubeu.
Dinamo rules!!!
Bookmarks