Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nema takve Jedina ti je opcija jailbreak ako hoces free

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Istra
    Mobitel
    Samsun s5620,nokia 5800Xm
    Operater
    Tmobile/Tele2
    Postova
    136
    Bodovi
    9.981
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.981, Nivo: 23
    Bodovi: 9.981, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 12,0%
    Ukupna aktivnost: 12,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    Nema takve Jedina ti je opcija jailbreak ako hoces free
    Jailbreak-a sam ga odmah....
    Mozes li me uputit na NEKA specijalna mjesta,gdje mogu naci D
    pozdrav
    --------------------------------------------------
    iPhone 3GS 16GB( pokojnik, za kojim ću uvijek plakati )

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    Samsung S8+
    Operater
    T-mobile
    Postova
    476
    Bodovi
    12.409
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Bodovi: 12.409, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao t.n.t. Pregledaj post
    Jailbreak-a sam ga odmah....
    Mozes li me uputit na NEKA specijalna mjesta,gdje mogu naci D
    ppcwarez ... imas iGo My way

  4. #4
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    iPhone 3G
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    48
    Bodovi
    9.739
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.739, Nivo: 23
    Bodovi: 9.739, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao t.n.t. Pregledaj post
    Jailbreak-a sam ga odmah....
    Mozes li me uputit na NEKA specijalna mjesta,gdje mogu naci D
    Koji si ti iPhoneaš ako ne znaš za Appulous?

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Istra
    Mobitel
    Samsun s5620,nokia 5800Xm
    Operater
    Tmobile/Tele2
    Postova
    136
    Bodovi
    9.981
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.981, Nivo: 23
    Bodovi: 9.981, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 12,0%
    Ukupna aktivnost: 12,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dodo Pregledaj post
    Koji si ti iPhoneaš ako ne znaš za Appulous?


    Ja sam iphone tek kupija,i zahvaljujuci dobrim deckima sa ovog foruma uspio sam napraviti JB,uspio sam ubaciti navigaciju....
    Ali ocito ti sa tim tvojim komentarom ne spadas u ovu skupinu!!!!!
    Pozdrav,drugovi!!!!
    pozdrav
    --------------------------------------------------
    iPhone 3GS 16GB( pokojnik, za kojim ću uvijek plakati )

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    varazdin
    Mobitel
    SE K550i
    Operater
    091
    Godina
    34
    Postova
    406
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja imam ipod touch i jailbreakal sam ga pomocu google-a, ali najvise youtubea. sve sto te zanima kako, sto, na koji nacin mozes napraviti nesto sa svojim iphoneom se nalazi uglavnom na youtubeu.
    Dinamo rules!!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. HTC touch HD instalacija programa
    By marcelino2 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-01-2009, 11:55
  2. instalacija programa na hard
    By T o m o T in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-12-2006, 19:58
  3. Instalacija programa na mox220
    By Ifrit in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-10-2006, 08:02
  4. Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-09-2005, 11:34
  5. Instalacija programa!!
    By Rašo100 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-06-2005, 07:32

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove