Joj ovi SE-ovci što izmišljaju! Neznam jel bi neko ovdje prije dao za ovaj neg satio 700 eura... Neisplativi su tom šminkom! I ovako SE se lagano kotrlja dok nokia, samsung i lg masovno izbacuju sve i svašta...