Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 343

Tema: HTC Touch HD

Hybrid View

  1. #1
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Cajo Pregledaj post
    E da i activesync mi se non stop uključuje - ugasim ga i za par sekunda je natrag uključen - kak to ugasiti
    Mislim da ti tu nema spasa, ako se ne varam to je učestala pojava na WM uređajima, ista stvar i na mome WM device-u.

    ...nema druge nego non stop gasiti activesync i/ili ne zamarat se time.

  2. 'Hvala' kaže:


  3. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    htc bravo
    Operater
    Vip
    Postova
    246
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    activesync

    = Citat = Izvorno postao HCSC Pregledaj post
    Mislim da ti tu nema spasa, ako se ne varam to je učestala pojava na WM uređajima, ista stvar i na mome WM device-u.

    ...nema druge nego non stop gasiti activesync i/ili ne zamarat se time.
    ovako, odi u activesync i idi na --> add server --> tu upiši šta god oćeš bilo koji mail , server , password i šta te god pita. nakon toga odi u "schedule" i stavi Sync suring Peak times: Never i Off peak times : Never

    i to bi trebalo bit to. meni je radilo

  4. 'Hvala' kaže:


  5. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    Samsung Galaxy Note :D
    Operater
    T-mobile
    Postova
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hek99 Pregledaj post
    ovako, odi u activesync i idi na --> add server --> tu upiši šta god oćeš bilo koji mail , server , password i šta te god pita. nakon toga odi u "schedule" i stavi Sync suring Peak times: Never i Off peak times : Never

    i to bi trebalo bit to. meni je radilo
    Hvala ti i optrečenje mi je odma palo za 15 %

  6. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Leo HD2 , Nokia E71
    Operater
    VIP, T-mobile
    Postova
    55
    Bodovi
    7.831
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.831, Nivo: 21
    Bodovi: 7.831, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao HCSC Pregledaj post
    Mislim da ti tu nema spasa, ako se ne varam to je učestala pojava na WM uređajima, ista stvar i na mome WM device-u.

    ...nema druge nego non stop gasiti activesync i/ili ne zamarat se time.
    Rješenje za tvoje probleme je OVDJE
    simply & clever!

  7. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. HTC Touch
    By dalibor1974 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 19-09-2008, 18:54
  2. HTC Touch
    By Necromonger in forum Windows Mobile
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 30-10-2007, 23:23
  3. HTC Touch
    By rospaya in forum Windows Mobile
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 13-10-2007, 13:45
  4. HTC Touch...
    By robee in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-06-2007, 10:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove