
Izvorno postao
hek99
ovako, odi u activesync i idi na --> add server --> tu upiši šta god oćeš bilo koji mail , server , password i šta te god pita. nakon toga odi u "schedule" i stavi Sync suring Peak times: Never i Off peak times : Never
i to bi trebalo bit to. meni je radilo
Bookmarks