pa u razgovoru sa većinom ljudi tele2 ima lošu reputaciju što se pokrivensoti tiče iako se ona znatno poboljšala, većina ljudi koji prelazi sa drugih mreža bitno im je da je jeftinije i da je veza "sigurna i stabina" tj što bolje pokrivena. Tako da dosta njih koji to ne prate prelaze na tomato.
Pa evo gledaj zvanicnu informaciju pa ti odluci da li ces vjerovati drugim ljudima ili...:
Tele2 započeo nacionalni roaming s T-mobileom:
http://www.tele2.hr/podrska_korisnicima/383.html
Bookmarks