Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 706

Hybrid View

  1. #1
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    moraju još poradit na pokrivenosti jer će ih tomato ... dostić
    Čime će ih Tomato dostići? Ako govoriš o pokrivenosti, Tomato koristi VIP-ovu mrežu, obzirom da je Tomato VIP-ova budget mreža.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao frish Pregledaj post
    Čime će ih Tomato dostići? Ako govoriš o pokrivenosti, Tomato koristi VIP-ovu mrežu, obzirom da je Tomato VIP-ova budget mreža.
    pa u razgovoru sa većinom ljudi tele2 ima lošu reputaciju što se pokrivensoti tiče iako se ona znatno poboljšala, većina ljudi koji prelazi sa drugih mreža bitno im je da je jeftinije i da je veza "sigurna i stabina" tj što bolje pokrivena. Tako da dosta njih koji to ne prate prelaze na tomato.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    pa u razgovoru sa većinom ljudi tele2 ima lošu reputaciju što se pokrivensoti tiče iako se ona znatno poboljšala, većina ljudi koji prelazi sa drugih mreža bitno im je da je jeftinije i da je veza "sigurna i stabina" tj što bolje pokrivena. Tako da dosta njih koji to ne prate prelaze na tomato.
    pricamo lazi....veliki sam kriticar u vezi t2...ali lazi o nepokrivenosti su gluposti...gdje nema signala od t2 ima od t-mobila sa kojim imaju roaming u hr,.....sve radi super...moj mob je rucno stavljan na t-mobil te nikad nisma imao problema....

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao revo Pregledaj post
    pricamo lazi....veliki sam kriticar u vezi t2...ali lazi o nepokrivenosti su gluposti...gdje nema signala od t2 ima od t-mobila sa kojim imaju roaming u hr,.....sve radi super...moj mob je rucno stavljan na t-mobil te nikad nisma imao problema....
    kakve laži ? ja govorim o reputaciji a ne o tome kakva je sad situacija
    ja isto imam t2 ali nema svugdje signala di i t-mobile

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    kakve laži ? ja govorim o reputaciji a ne o tome kakva je sad situacija
    ja isto imam t2 ali nema svugdje signala di i t-mobile
    ma kakva reputacija...ili je mob na t2 ili u roamingu t-mobila...aj da netko potegne zbog reputacije szk koji je katastrofa onda bi shvatio...ali ovako pricamo pricu...

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    16. meridijan
    Mobitel
    Nokia(kikiriki model)
    Operater
    tele 2,VIP vpn
    Postova
    214
    Bodovi
    6.309
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.309, Nivo: 18
    Bodovi: 6.309, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Ukupna aktivnost: 15,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    kakve laži ? ja govorim o reputaciji a ne o tome kakva je sad situacija
    ja isto imam t2 ali nema svugdje signala di i t-mobile
    Ti tvrdiš da mobitel koji je na Tele 2 mreži nema signala od T-coma a odmah pored mobitel koji je na T-comu ima signal?

    Svašta!Bedastoća na kvadrat!
    Oglasi su i dalje zabranjeni na forumu.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    sva 3
    Postova
    241
    Bodovi
    9.126
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero vragec Pregledaj post
    Ti tvrdiš da mobitel koji je na Tele 2 mreži nema signala od T-coma a odmah pored mobitel koji je na T-comu ima signal?

    Svašta!Bedastoća na kvadrat!
    Zapravo sasvim moguce. Ukljuci rucni odabir mreze na tele2 i neces imati signala svugdje gdje i tele2

    Ali inace zna dolaziti do toga da nema signala na mjestima gdje je tele2 signal nestaje, a mob jos nije prebacio na tm.

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao m... Pregledaj post
    Zapravo sasvim moguce. Ukljuci rucni odabir mreze na tele2 i neces imati signala svugdje gdje i tele2

    Ali inace zna dolaziti do toga da nema signala na mjestima gdje je tele2 signal nestaje, a mob jos nije prebacio na tm.
    opet lazi...mob bez problema prebacuje sa t2 na t-mobil....i to odmah...ako tko nevjeruje neka ide od primostena prema trogiru..ima puno puno rupa gdje nema signala t2...ali bez problema se prebacis na t-com.....narazumjem zasto ljudi ovdje samo pisu gluposti i lazi...

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    pa u razgovoru sa većinom ljudi tele2 ima lošu reputaciju što se pokrivensoti tiče iako se ona znatno poboljšala, većina ljudi koji prelazi sa drugih mreža bitno im je da je jeftinije i da je veza "sigurna i stabina" tj što bolje pokrivena. Tako da dosta njih koji to ne prate prelaze na tomato.
    Pa evo gledaj zvanicnu informaciju pa ti odluci da li ces vjerovati drugim ljudima ili...:


    Tele2 započeo nacionalni roaming s T-mobileom:

    http://www.tele2.hr/podrska_korisnicima/383.html


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove