Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 16 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 706

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    sva 3
    Postova
    241
    Bodovi
    9.126
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vsakota Pregledaj post
    pozdrav!
    novi sam u tele 2 i koristim mobilni internet 5G. za koji dan idem u hrvatsku dubicu i zanima me kako da koristim internet tamo i dali ima razlike u cijeni
    mobilni internet od teleta ne dopusta roaming, znaci ide samo preko tele2 signala, tako da ako ima signala (pogledaj na karti pokrivenosti, probaj kada dodjes tamo) ce ti raditi ovisno njegovoj kvaliteti, a ako nema tele2 signala onda ti nece raditi uopce.

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    w300i, k610i>w660i
    Operater
    vip
    Postova
    134
    Bodovi
    7.568
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    internet od tele2 koristi njihovu mrezu i ako ona nije moguca onda ide preko t-mobile mreze i naravno cijena je tada veca!

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    sva 3
    Postova
    241
    Bodovi
    9.126
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Crash Overload Pregledaj post
    internet od tele2 koristi njihovu mrezu i ako ona nije moguca onda ide preko t-mobile mreze i naravno cijena je tada veca!
    to je tocno za internet na voice brojevima, brojevi koji nemaju voice (mobilni internet, tele2 carnet) se ne spajaju na t-mobile mrezu.

  4. #4
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ja imam problem u splitu u svojoj sobi nemam signal za tele 2 moram stajat na prozoru od sobe di jedino vatam signal, uzeo vip jucer i signal full , inace sve ostale sobe vataju signal u stanu osim moje , stan je u prizemlju

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    34
    Bodovi
    2.025
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.025, Nivo: 10
    Bodovi: 2.025, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    u kojem si kvartu...ili ulici ako možeš reći...?

  6. #6
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mertojak ispod elektrodalmacije , to je čudo šta mi se dešava, toliko je loš signal u sobi mi da kad idem slati poruku ili zvati i on ne može dobit vezu ili poslat poruku nekad kad izađem iz sobe moram ugasit mobitel da bi restartao signal jer mi ga nema kad izađem iz sobe a znam da u drugoj sobi ima signala ali on zablokira u mojoj sobi idok ga ne ugasim i upalim nema sanse da dobije siganal..čudo poruke mi ne dolaze ljudi me ne mogu dobit ono svi imaju ovaj broj inače bi odavno promjenio mrezu
    Zadnji uredio Spamer : 06-05-2010 u 13:27

  7. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Spamer
    Jesi li pokusao se prebaciti rucno na t-mobile signal? Ne poznajem tako dobro Split (u kojem sad nema vise t-mobile roaminga) pa mozda ako si neka periferija mozda uhvatis t-mobile roaming?!?!
    Inace znam da nije neka utjeha, ali kod svih operatera postoje tzv. mikro lokacije koje nisu pokrivene, npr. ako si u prizemlju okruzen velikim zgradama,...

    Vidim da si na VIPu pitao za tarife, cuj oni su dosta skuplji pa bi mozda privremeno rjesenje za Tele2 bilo da u susjedno sobi drzis mobitel i da ga pojacas na najglasnije da ga cujes kad te netko zove.

  8. #8
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    @Spamer
    Jesi li pokusao se prebaciti rucno na t-mobile signal? Ne poznajem tako dobro Split (u kojem sad nema vise t-mobile roaminga) pa mozda ako si neka periferija mozda uhvatis t-mobile roaming?!?!
    Inace znam da nije neka utjeha, ali kod svih operatera postoje tzv. mikro lokacije koje nisu pokrivene, npr. ako si u prizemlju okruzen velikim zgradama,...

    Vidim da si na VIPu pitao za tarife, cuj oni su dosta skuplji pa bi mozda privremeno rjesenje za Tele2 bilo da u susjedno sobi drzis mobitel i da ga pojacas na najglasnije da ga cujes kad te netko zove.
    imam vip samo da me zovu dok sam u sobi , tako sam to rijesio a ja se i dalje moram mučiti sad tele2 ((( da ja sam u prizemlju i imam jedan zid kraj sobe od 3 metra i on mi hebe signal kod tele2 a vip ima full signal iako je zid tu ...jeli se plaća roaming na tcom nisam probao tu opciju

  9. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim se prebacit s vip-a na tele,pretplata,i sad citam sve ovo i pitam se zar je stvarno signal tako los,zar to znaci da cu negdje usred grada ostat bez signala? ili samo ako sam iza neke planine ili nekom podrumskom bircu?
    ce se osjetit jako s obzirom na vipov signal?
    gidi jap!

  10. #10
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    158
    Bodovi
    6.742
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Što se tiče Zagreba, ja već 2-3 godine nisam naletio ni na kakve značajne probleme kad je signal u pitanju. A sad ne vjerujem da ćeš baš usred bilo kojeg grada izgubiti signal, obično su gradovi OK pokriveni iako uvijek postoje neke problematične mikrolokacije.

    Može se dogoditi da signala nema u nekom podrumskom bircu, najviše zbog frekvencije od 1800 MHZ koju Tele2 koristi svugdje osim u Zagrebu gdje se prebacio na 900. Nemam pojma hoće li i kad u drugim gradovima stavljati bazne stanice koje rade na 900 MHZ.

  11. #11
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Spamer
    Cijene u t-mobile roamingu su identicne kao i kad si na Tele2 signalu! A sto se tice VIPa i signala, mozda oni imaju neku puno blizu baznu stanicu od Tele2, a i kao sto je jahu spomnijao 1800MHz puno teze probija zidove od 850MHz koje koriste t-mobile i VIP (zato je i Tele2 trazio prije 2 god. da mu odobre frekv. 900MHz)

    @tomy23
    Ja isto mogu potvrditi da je Osijeku odlicno pokriven!
    A pretpostavljam da u Varazdinu jos radi i roaming sa t-mobileom pa mozes i njegov signal za sada koristiti.

  12. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    u citavom Arena centru nema signala sto me razocaralo jer tamo radim nesto preko student servisa i onda sam citav dan nedostupan.

  13. #13
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    u citavom Arena centru nema signala sto me razocaralo jer tamo radim nesto preko student servisa i onda sam citav dan nedostupan.
    Kako nema signala?
    Pa prebaci se na T-Mobile signal (za njega sam 1000% siguran da ga ima jer sam ga koristio tmao)...
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs

  14. #14
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    Kako nema signala?
    Pa prebaci se na T-Mobile signal (za njega sam 1000% siguran da ga ima jer sam ga koristio tmao)...
    Je, i onda plaćat 2 kn po 100 kb prometa A i zar nije bilo govora da po ZGu više nema tmobile roaminga?

  15. #15
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U Areni nema ni signala od t-mobila, barem ga u nedjelju nije bilo
    U Zagrebu i još 6 gradova ukinut je nacionalni roaming
    Nije ovo za mene ...

  16. #16
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao -->Cionn<-- Pregledaj post
    Kako nema signala?
    Pa prebaci se na T-Mobile signal (za njega sam 1000% siguran da ga ima jer sam ga koristio tmao)...
    u Zagrebu se ne mozes prebaciti na t-mobile, a i koristim mailove dosta tako sve da se i mogu prebaciti ne bi mi odgovaralo.

  17. #17
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    Tele2, Vip
    Postova
    158
    Bodovi
    6.742
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Bodovi: 6.742, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    u citavom Arena centru nema signala sto me razocaralo jer tamo radim nesto preko student servisa i onda sam citav dan nedostupan.
    I na VIP-u i T-Mobileu je jako slab signal ili ga uopće nema. Vjerojatno će se pojaviti ubrzo jer se moraju bazne stanice staviti unutra.

  18. #18
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    LG P990 2X ; ???
    Operater
    Tele2,VIP
    Postova
    43
    Bodovi
    4.412
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.412, Nivo: 15
    Bodovi: 4.412, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Split
    City centar one,ni s od signala.
    Vip ima signal,pretpostavljan da i tmobile ima signal.

  19. #19
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takav je bio slučaj i s još nekim shopping centrima, i to sa svim operatorima, ali signal se ubrzo pojavio... Valjda će tako biti i sada.

  20. #20
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nova karta pokrivenosti signalom TELE2 na njihovom webu pokazuje prilično manju pokrivenost no što je pokazivala ona prije... Svašta...

  21. #21
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Toninjo
    Govoris o ovoj karti?

    http://www.tele2.hr/mobilni_internet...rivenosti.html

    Ovdje je samo 3G pokrivenost!

  22. #22
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    @Toninjo
    Govoris o ovoj karti?

    http://www.tele2.hr/mobilni_internet...rivenosti.html

    Ovdje je samo 3G pokrivenost!
    Baš i nije, narančasta boja je za edge, znači to vrijedi i za 2g signal. Uglavnom pokrivenost je još uvijek jako slaba. Ipak, malo mi je čudna karta, recimo, Samobor je prikazan poptuno bez signala a ima tele2 signala...
    Zadnji uredio ojpi : 28-07-2011 u 13:25

  23. #23
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Na granici :D
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    Tele2
    Godina
    33
    Postova
    826
    Bodovi
    16.798
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    Baš i nije, narančasta boja je za edge, znači to vrijedi i za 2g signal. Uglavnom pokrivenost je još uvijek jako slaba. Ipak, malo mi je čudna karta, recimo, Samobor je prikazan poptuno bez signala a ima tele2 signala...
    Da baš gledam kartu, za Zadar je točna, al u Samoboru ja mogu bez problema 3G uhvatit na iPhonu. I to čak 5km od Samobora, kod granice sa Slovenijom. Nešto je tu krivo
    Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera

  24. #24
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @10aLEX: Karta prikazuje 2G/3G pokrivenost, tj. onu pokrivenost kakva bi bila kada ne bi postojao nacionalni roaming s T-Mobileom. Nije li to oduvijek bilo tako? Koliko sam uspoređivao sa situacijom na terenu - jest.

    @ojpi i Sipe: Samobor je pokriven s 2G/3G, a tako je oslikano i ovdje (jer Samobor se ne nalazi tamo gdje na toj karti piše "Samobor", nego sjeveroistočno od toga gdje je i oslikan signal). Međutim, što se Samobora tiče, signal prestaje odmah na zapadnom rubnom dijelu grada, čim se zađe u Samoborsko gorje (prema Rudama ili Šoićevoj kući - isprobao osobno više puta).

    Sve u svemu, prijašnja karta je pokazivala prilično bolju pokrivenost nenaseljenih mjesta. Al svejedno, sve je to mršavo.

    Hoćemo li dočekati pokrivanje cijele HR, zna li koji insajder kakva je strategija hrvatskog TELE2?
    Zadnji uredio Toninjo : 29-07-2011 u 00:52

  25. #25
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    Na granici :D
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    Tele2
    Godina
    33
    Postova
    826
    Bodovi
    16.798
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Bodovi: 16.798, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Toninjo Pregledaj post
    @10aLEX: Karta prikazuje 2G/3G pokrivenost, tj. onu pokrivenost kakva bi bila kada ne bi postojao nacionalni roaming s T-Mobileom. Nije li to oduvijek bilo tako? Koliko sam uspoređivao sa situacijom na terenu - jest.

    @ojpi i Sipe: Samobor je pokriven s 2G/3G, a tako je oslikano i ovdje (jer Samobor se ne nalazi tamo gdje na toj karti piše "Samobor", nego sjeveroistočno od toga gdje je i oslikan signal). Međutim, što se Samobora tiče, signal prestaje odmah na zapadnom rubnom dijelu grada, čim se zađe u Samoborsko gorje (prema Rudama ili Šoićevoj kući - isprobao osobno više puta)

    Sve u svemu, prijašnja karta je pokazivala prilično bolju pokrivenost nenaseljenih mjesta. Al svejedno, sve je to mršavo.

    Hoćemo li dočekati pokrivanje cijele HR, zna li koji insajder kakva je strategija hrvatskog TELE2?
    Isitna u pravu si sad sam bolje pogledao kartu, uglavnom znam da se na granici sa Slovenijom 3G uhvati bez problema. Ali čim se krene prema gorju (kod mene prema Grdanjcima, Stojdragi, Gornja Vas) odmah ili t-mobile roaming ili nema signala. I mene zanima isto za baze. Nikad zapravo nisam vidio bazu od tele2 kako izgleda
    Cellmapper - crowdsource karta jačine signala mobilnih operatera


 
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 16 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Sagem My Z55, radi li na tele2?
    By turando in forum Sagem
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-01-2006, 22:35
  3. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  4. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove