ja pijem iskljucivo gaziranu jamnicu.
zdravo? nimalo. do 30-e cu ziher imati problema s bubrezima i kamencima..
ma nist nije zdravo u velikim kolicinama. nit obicna voda iz vodovoda (kolko tek tu ima klora)
treba samo znati odabrati manje zlo od svih ostalih zala. a kad je pice u pitanju, voda je jos uvijek manje zlo od cedevite i ostaloga.


)
Odgovori uz citat
Bookmarks