s5230 mi najjeftiniji, u ruci fino leži i sviđa mi se baterija...10h razgovora...ali to je sve, nema baš ništa
Volio bih znati šta misliš pod time da S5230 nema ništa?Za 995kn u Tele2 dobiješ mobitel sa TS-om od 3",odličnim dizajnom,baterijom i sa solidnim specifikacijama koje su za 90% ljudi i više nego dovoljne.
Pa šta ti očekuješ od mobitela koji košta 995kn?16Gb memorije,Wi-Fi,GPS,symbian....![]()


Odgovori uz citat

Bookmarks