Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao V3rt!g(o) Pregledaj post
    ufff.. kolko rečenica

    daj probaj dignuti windowse u safe modu i proskeniraj gamad.

    odi na start, run, utipkaj msconfig, odi na startup karticu i pogasi sve kvačice

    onda probaj normalno dignut windowse sa uštekanim modemom.



    Hvala probat cu... ..ako ga prije ne izbacim kroz prozor

  2. #2
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Nina07 Pregledaj post
    Hvala probat cu... ..ako ga prije ne izbacim kroz prozor


    Opet se dogadja isto...zamrzava sa modemom i sve ok bez modema. Pogasila sam kvacice u Startupu..nema promjene. Malo je cudno sto mi i u Safe Modu antivirusni prog.nije nasao ama bas nista./


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. komp neprepoznaje cardreader
    By odiss in forum Stolna računala
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-03-2007, 23:31
  2. BS c81 kao modem
    By unreal in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-11-2006, 22:19
  3. N70 kao modem
    By S.Silva in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 12-10-2006, 09:12
  4. Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-08-2006, 22:41
  5. MDA kao modem
    By bashir in forum Windows Mobile
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-04-2005, 13:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove