Izvorno postao V3rt!g(o) ufff.. kolko rečenica daj probaj dignuti windowse u safe modu i proskeniraj gamad. odi na start, run, utipkaj msconfig, odi na startup karticu i pogasi sve kvačice onda probaj normalno dignut windowse sa uštekanim modemom. Hvala probat cu... ..ako ga prije ne izbacim kroz prozor
Izvorno postao Nina07 Hvala probat cu... ..ako ga prije ne izbacim kroz prozor Opet se dogadja isto...zamrzava sa modemom i sve ok bez modema. Pogasila sam kvacice u Startupu..nema promjene. Malo je cudno sto mi i u Safe Modu antivirusni prog.nije nasao ama bas nista./
Pravila foruma
Bookmarks