Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači funkcionira?
    @Author ajde nabaci link za ovaj program Here and now , da ga isprobamo...

    EDIT: Meni neradi, iako sam instalirao arso na c, zato što imam druge python aplikacije, pa sam python plugin-e instalirao na mem. karticu.
    Ajd stavi link i za py60 i py60 shell.
    Zadnji uredio GT-R : 12-07-2009 u 09:53
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia 6124c
    Operater
    VIP
    Postova
    116
    Bodovi
    6.293
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.293, Nivo: 18
    Bodovi: 6.293, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
    EDIT: Meni neradi, iako sam instalirao arso na c, zato što imam druge python aplikacije, pa sam python plugin-e instalirao na mem. karticu.
    Ajd stavi link i za py60 i py60 shell.
    Nisam isprobao sa 1.9.x verzijom (koja je jos eksperimentalna, ako se ne varam) pa ti je najsigurnije instalirati 1.4.5 sa:
    http://sourceforge.net/projects/pys6...d.sis/download
    http://sourceforge.net/projects/pys6...d.SIS/download
    Mislim da python ima neki bug vezan sa pokretanjem skripti sa kartice pa ti je sigurnije staviti to na c:


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Aplikacija] N95 (8GB), N82 - Hi-N-Bye
    By pbreaker in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 23-07-2008, 13:06
  2. [aplikacija] N95 (8GB), N82 - ShakeMe
    By n1ck1 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 21-02-2008, 21:18
  3. Aplikacija Na E 720
    By Pocetnik in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-01-2006, 22:30
  4. jar aplikacija
    By lili in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-05-2005, 12:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove