Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Torcec
    Mobitel
    Samsung S8Not,S8+,Symbian
    Operater
    T-mob,Vip,Tele2,Bon.
    Godina
    60
    Postova
    858
    Bodovi
    11.363
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Verzija 1 na N82 uporno trazi Wlan mrezu,dakle ne radi.
    Verzija 2 se uredno spoji i pokaze mi tu kartu i te tockice drugo nikaj.
    Pitanje dali te tockice predstavljaju padaline ili to ipak ne radi kako bi trebalo na N82.
    ja inace koristim program za vreme Micro Weather isad odnedavno imam Here and now program je izvrstan radi u kombinaciji sa Gps.
    Nur Fair nicht mehr und nicht weniger.
    Symbian & Windows Mobile

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia 6124c
    Operater
    VIP
    Postova
    116
    Bodovi
    6.293
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.293, Nivo: 18
    Bodovi: 6.293, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Author Pregledaj post
    Verzija 1 na N82 uporno trazi Wlan mrezu,dakle ne radi.
    Verzija 2 se uredno spoji i pokaze mi tu kartu i te tockice drugo nikaj.
    Pitanje dali te tockice predstavljaju padaline ili to ipak ne radi kako bi trebalo na N82.
    ja inace koristim program za vreme Micro Weather isad odnedavno imam Here and now program je izvrstan radi u kombinaciji sa Gps.
    Ne mozes reci da verzija 1 ne radi na N82. Mozda netko ima EDGE kao prvi access-point. Mozda netko zeli koristiti Wlan...
    Trenutno nigdje ne pada kisa Padaline su prikazane u boji:
    zelena - blaga kisa
    zuta - jaca kisa
    narandzasta - pljusak
    crvena - vrlo jaki pljusak

    Animirane su 3 slike: stanje prije 45min, 30min i 15min. Ovo nije program za vremensku prognozu koji odgovaraju na pitanje 'postoji li mogucnost da ce danas padati kisa?'. Ovaj program ti daje odgovor na pitanje 'hoce li padati kisa u iducih 2h, priblizno kada i kojim intenzitetom?'. Nije zamjena za dugorocnu prognozu no definitivno ti daje korisne informacije koje ne mozes dobiti iz klasicne prognoze (meni se pokazao puno korisnijim - zato sam ga i napravio).

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači funkcionira?
    @Author ajde nabaci link za ovaj program Here and now , da ga isprobamo...

    EDIT: Meni neradi, iako sam instalirao arso na c, zato što imam druge python aplikacije, pa sam python plugin-e instalirao na mem. karticu.
    Ajd stavi link i za py60 i py60 shell.
    Zadnji uredio GT-R : 12-07-2009 u 09:53
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia 6124c
    Operater
    VIP
    Postova
    116
    Bodovi
    6.293
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.293, Nivo: 18
    Bodovi: 6.293, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
    EDIT: Meni neradi, iako sam instalirao arso na c, zato što imam druge python aplikacije, pa sam python plugin-e instalirao na mem. karticu.
    Ajd stavi link i za py60 i py60 shell.
    Nisam isprobao sa 1.9.x verzijom (koja je jos eksperimentalna, ako se ne varam) pa ti je najsigurnije instalirati 1.4.5 sa:
    http://sourceforge.net/projects/pys6...d.sis/download
    http://sourceforge.net/projects/pys6...d.SIS/download
    Mislim da python ima neki bug vezan sa pokretanjem skripti sa kartice pa ti je sigurnije staviti to na c:

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Torcec
    Mobitel
    Samsung S8Not,S8+,Symbian
    Operater
    T-mob,Vip,Tele2,Bon.
    Godina
    60
    Postova
    858
    Bodovi
    11.363
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Bodovi: 11.363, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dos Pregledaj post
    Ne mozes reci da verzija 1 ne radi na N82. Mozda netko ima EDGE kao prvi access-point. Mozda netko zeli koristiti Wlan...
    Trenutno nigdje ne pada kisa Padaline su prikazane u boji:
    zelena - blaga kisa
    zuta - jaca kisa
    narandzasta - pljusak
    crvena - vrlo jaki pljusak

    Animirane su 3 slike: stanje prije 45min, 30min i 15min. Ovo nije program za vremensku prognozu koji odgovaraju na pitanje 'postoji li mogucnost da ce danas padati kisa?'. Ovaj program ti daje odgovor na pitanje 'hoce li padati kisa u iducih 2h, priblizno kada i kojim intenzitetom?'. Nije zamjena za dugorocnu prognozu no definitivno ti daje korisne informacije koje ne mozes dobiti iz klasicne prognoze (meni se pokazao puno korisnijim - zato sam ga i napravio).
    Thx za odgovor,kazem da verzija 1 ne radi na N82 jer trazi Wlan mrezu i samim tim se aplikacija dalje ni ne otvara.Sad tko sto koristi kao vezu to je druga prica.
    @GTR u mom potpisu ti je stranica gdje se svi ti programi nalaze,kaj mislis kolko dnevno predje postova pri njima a ja sam program skinul prije cca tjedan dana.
    Nur Fair nicht mehr und nicht weniger.
    Symbian & Windows Mobile


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Aplikacija] N95 (8GB), N82 - Hi-N-Bye
    By pbreaker in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 23-07-2008, 13:06
  2. [aplikacija] N95 (8GB), N82 - ShakeMe
    By n1ck1 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 21-02-2008, 21:18
  3. Aplikacija Na E 720
    By Pocetnik in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-01-2006, 22:30
  4. jar aplikacija
    By lili in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-05-2005, 12:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove