Verzija 1 na N82 uporno trazi Wlan mrezu,dakle ne radi.
Verzija 2 se uredno spoji i pokaze mi tu kartu i te tockice drugo nikaj.
Pitanje dali te tockice predstavljaju padaline ili to ipak ne radi kako bi trebalo na N82.
ja inace koristim program za vreme Micro Weather isad odnedavno imam Here and now program je izvrstan radi u kombinaciji sa Gps.


Odgovori uz citat
Padaline su prikazane u boji: 
Bookmarks