Razočaranja s mobom:
- Player neće biti Walkman 4.0, već 3.0, jt. ništa drugačije od W910, W595, W705 i sl.
- Makar se isprve tako nije činio, ovo je samo C905 s većim ekranom, boljim kućištem, 3,5mm priključkom te Walkman softverom.
Dobre stvari:
+ 8.1 mpx kamera s BestPic-om i Smile Shutterom, te LED.
+ Kvalitetni stereo zvučnici (bolji od npr. W595, W760...)
+ 2.6" ekran, najveći na Sony Ericssonovim "dummy" mobitleima
+ Reprodukcija filmova u *.avi formatu
+ WiFi
+ 3,5mm utičnica, prvi "pravi" Sony Ericsson s 3,5mm utičnicom
+ Cijenovna razlika je manja nego C902-W980
Ako je netko našao još neku manu ili prednost, neka napiše ovdje. Također bi bio poželjan i review, ako tko ima prilike napisati.


, ako tko ima prilike napisati.
Odgovori uz citat

Bookmarks