
Izvorno postao
KillerLoop
Pozdrav!
Evo par pitanja od nooba u svijetu WM-a:
1. Zašto mi se mob malo-malo spoji na "podatkovni prijenos" tj. na EDGE? Pojavi se uz ikonu jačine signala slovo E i javlja da traje konekcija. Onda ja moram otići u onaj WiFi manager gdje možeš omogućiti wireless, BT i telefon i tamo u izborniku lupiti "odspoji podatke s mobitela" (imam na HR pa ne znam kako je na ENG opcija)
2. Imam sa starog mobitela backupiran imenik na komp pomoću Samsung Studia u obliku onih *.vcf (mislim da je tako) kartica, tj. u obliku vizitki koje se obično mogu slati s moba na mob. Kako da to sada upucam u Omniu?
Bookmarks