Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da to znači da je netko već upisao tvoj IMEI.
    Vjerojatno si već jednom radio certifikat- pa zato neće.
    Ako sam u pravu- nema pomoći.
    Ja sam tako upisao jednom IMEI i pisalo mi je da sam iskorostio besplatne certifikate, da sad moram platiti.
    I ja otvorim novi račun i upišem IMEI i kaže da ne može, da je već jednom upisan (mislim da je bila ova poruka).
    Ali, nema veze, ja odem na onaj prvi račun (gdje više nema besplatnih) i maknem da mi ne treba certifikat za taj "sporni" IMEI.
    Ali, na drugom računu mi je javljao istu grešku.
    Tako da ne znam...

    Jedino da nađeš neku drugu stranicu gdje rade certifikate.

    Ako sam u krivu, molim nekoga da me ispravi
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
    Ja sam tako upisao jednom IMEI i pisalo mi je da sam iskorostio besplatne certifikate, da sad moram platiti.
    I ja otvorim novi račun i upišem IMEI i kaže da ne može, da je već jednom upisan (mislim da je bila ova poruka).
    DOk sam radio drugi certifikat, normalno sam napravio drugi acc i primio je od prve. Cak mi je drugi certifikat dosao skoro isti dan dok sam za prvi ceko 4dana


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [6111] Nemoguce otkljucat sa Tele2!?
    By Kupus in forum Nokia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-09-2007, 23:27
  2. nemoguce spajanje l7 preko kabela?
    By teoz in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 02-01-2007, 15:55
  3. Kako Hacknuti
    By Celikkk in forum Aplikacije
    Odgovora: 98
    Posljednji post: 30-10-2005, 14:14
  4. Hacknuti 58R by Tvrtko
    By tvrtkod in forum Motorola
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 06-06-2005, 00:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove