pa nisam rekao da ukines tu staru pretplatu kod teleta. imaj 2 broja. jedan za net jedan za pozive; uostalom kaj ce ti novi mobitel kad vec imas odličan mobitel?
pa nisam rekao da ukines tu staru pretplatu kod teleta. imaj 2 broja. jedan za net jedan za pozive; uostalom kaj ce ti novi mobitel kad vec imas odličan mobitel?
Nemam odlican mobitel, c905 ne valja. A ovo sa dvije pretplate i dva mobitela mi je preskupo i neprakticno
To cu i napravit (prodat c905), ali ne volim kupovat preko oglasnika, ne znam kolko je to sigurno (dal je mobitel nekoristen, onda garancija kasnije i sve to...)
Najvjerojatnije cu kupit novi mobitel u Mobisu ili u Grazu, ili ako stari uzme ugovor u t-mobileu, onda cu tamo kupit jeftinije
Bookmarks