Evo
To je sve tu negdje,uključujući i ekran.Jedini veliki plus će biti puno kvalitetnije kućište.
Evo
To je sve tu negdje,uključujući i ekran.Jedini veliki plus će biti puno kvalitetnije kućište.
ne mora nuzno bit, n97 je najavljivana i reklamirana kao rijetko koja nokia u zadnje vrijeme i ako nju propuste napravit kako treba vrlo brzo ce ispast fijasko.
uz toliki ulog u marketing, symbian, i svu silu tehniku koju su nagurali unutra jednostavni si ne smiju dozvolit pogresku sa kucistem.
Batman: "Planting a timebomb in a local library is a felony."
Bookmarks