Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Mobitel
    Samsung Galaxy S
    Operater
    Tele2
    Postova
    20
    Bodovi
    4.513
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.513, Nivo: 15
    Bodovi: 4.513, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SrKi Pregledaj post
    a po kojim to teh spec ti to zakljucujes, molim te reci?
    Evo

    To je sve tu negdje,uključujući i ekran.Jedini veliki plus će biti puno kvalitetnije kućište.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    191
    Bodovi
    6.152
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.152, Nivo: 18
    Bodovi: 6.152, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao susan Pregledaj post
    Evo

    To je sve tu negdje,uključujući i ekran.Jedini veliki plus će biti puno kvalitetnije kućište.
    ako zbilja bude kvalitetnije.

    ako kuciste bude na razini e71 onda cu razmotrit kupnju, ako bude klimavo, skripavo, skljocavo onda ce to bit smece.

    onda je bolje kupit 5800 za 3-4 puta manje love.
    Batman: "Planting a timebomb in a local library is a felony."

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    London, UK
    Mobitel
    Nokia/ iPhone White
    Operater
    T-mobile/ Vip
    Godina
    41
    Postova
    294
    Bodovi
    9.817
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.817, Nivo: 23
    Bodovi: 9.817, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gotham_child Pregledaj post
    ako bude klimavo, skripavo, skljocavo onda ce to bit smece.
    ja mislim da ce biti bas takvo kao sta si rekao,jer na snimka koje se mogu pogledati na netu,previse sam skeptican prema plastikama sta drze tipkovnicu i ekran

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    BonBon
    Godina
    41
    Postova
    191
    Bodovi
    6.152
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.152, Nivo: 18
    Bodovi: 6.152, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dodo85 Pregledaj post
    ja mislim da ce biti bas takvo kao sta si rekao,jer na snimka koje se mogu pogledati na netu,previse sam skeptican prema plastikama sta drze tipkovnicu i ekran
    ne mora nuzno bit, n97 je najavljivana i reklamirana kao rijetko koja nokia u zadnje vrijeme i ako nju propuste napravit kako treba vrlo brzo ce ispast fijasko.

    uz toliki ulog u marketing, symbian, i svu silu tehniku koju su nagurali unutra jednostavni si ne smiju dozvolit pogresku sa kucistem.
    Batman: "Planting a timebomb in a local library is a felony."


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-04-2008, 14:29
  2. Ipod iz amerike
    By $DjUbRe$ in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-06-2007, 00:04

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove