Pa jesi procitao sto sam napisao?
Ovako ti je vjerojatno na hrvatskom:
- Izbornik > Poruke > Podešenja > SMS poruke > Potvrda isporuke
- Izaberi Uključiti
Pa jesi procitao sto sam napisao?
Ovako ti je vjerojatno na hrvatskom:
- Izbornik > Poruke > Podešenja > SMS poruke > Potvrda isporuke
- Izaberi Uključiti
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
ja nemogu vjerovat,frendica kupila isti ovaki mob i njezin ima opciju izvjesca isporuke a moj nema,neznam kako se mogla dogodit taka greska,mob je prejadan uz slab zvuk,spor je,nekad mi se u dzepu ugasi,nema teme,nekad zablokira i nestane signal.sagem je pravio mob,pa to je katastrofa,šta sagem ima raditi sonyericssonu,sad planiram uzet g502 sad je 348kn il nokiu 5310 za 398kn,ak bude bilo.
Bookmarks