Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 76

Hybrid View

  1. #1
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa jesi procitao sto sam napisao?

    Ovako ti je vjerojatno na hrvatskom:
    1. Izbornik > Poruke > Podešenja > SMS poruke > Potvrda isporuke
    2. Izaberi Uključiti
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Okolica Valpova
    Mobitel
    Samsung Galaxy S8 64GB
    Operater
    tomato
    Godina
    34
    Postova
    861
    Bodovi
    29.415
    Nivo
    41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Bodovi: 29.415, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    ej

    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    pa jesi procitao sto sam napisao?

    Ovako ti je vjerojatno na hrvatskom:
    1. izbornik > poruke > podešenja > sms poruke > potvrda isporuke
    2. izaberi uključiti
    ja nemogu vjerovat,frendica kupila isti ovaki mob i njezin ima opciju izvjesca isporuke a moj nema,neznam kako se mogla dogodit taka greska,mob je prejadan uz slab zvuk,spor je,nekad mi se u dzepu ugasi,nema teme,nekad zablokira i nestane signal.sagem je pravio mob,pa to je katastrofa,šta sagem ima raditi sonyericssonu,sad planiram uzet g502 sad je 348kn il nokiu 5310 za 398kn,ak bude bilo.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Sony Ericsson web bug :D
    By tomios in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-12-2006, 07:24
  2. Sony Ericsson HBM-30
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-04-2004, 01:58
  3. Sony Ericsson HBH-200
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-03-2004, 22:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove