Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 191

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karta nije bolja nego je gora od adria route, jer ja živim u Solinu, a ova karta uopće nema ulica za Solin dok adria ima, a tako je i za ostala mjesta gdje se ja krećem( Žrnovnica, područje Sevida, Ražnja itd)

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Rotterdam
    Mobitel
    Motorola G3, HTC Desire X
    Operater
    T-mobil
    Postova
    718
    Bodovi
    26.963
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.963, Nivo: 40
    Bodovi: 26.963, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao bandi Pregledaj post
    Karta nije bolja nego je gora od adria route, jer ja živim u Solinu, a ova karta uopće nema ulica za Solin dok adria ima, a tako je i za ostala mjesta gdje se ja krećem( Žrnovnica, područje Sevida, Ražnja itd)
    Svako se bori za svoje podrucje. A sto bi rekao da u Medjimurju na AdriaRouti nema 80% mjesta! Ako radis rutu za koje manje mjesto u Medjimurju, na pr. Sveti Martin na Muri (koji je poznat po toplicama Sv. Martin), Selnica i dr., Adria ih ne pronalazi! Ali zato Sygic McGuider pronalazi svaki kutic Medjimurja.

    Imam jedno pitanje: kako nastelati u postavkama da prikazuje table iznad autoputa i sve trake u pravcu voznje, kao na ovoj slici dolje? Meni pokazuje samo jednu strelicu, iako sam odredio da prikazuje sve trake u pravcu voznje, a tablu uopce ne prikazuje.
    Zadnji uredio hrc50 : 19-04-2009 u 21:56
    I optimisti i pesimisti doprinose razvitku našega društva. Optimisti su izumili zrakoplov, a pesimisti padobran.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N81] kako podesiti Sip protokol
    By dspacek in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 07-03-2010, 11:10
  2. Kako podesiti LAN
    By sms freak in forum Stolna računala
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 31-03-2009, 12:00
  3. [n95 8GB] Sygic McGuider 2009 javlja grešku kod pokretanja
    By helex in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-12-2008, 19:13
  4. Kako staviti mapu Europe na Mio C220?
    By bakamile in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 08-03-2008, 19:44
  5. Kako napraviti mapu za CS
    By tnt_tunja in forum Igre
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 10-08-2007, 14:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove