je netko nasao kako se rjesi ovaj problem,?????????
evo meni je riknuo vec 3ci put,,, a pod garancijom je a neda mi se svaki put ga slati tamo na 2 tjedna .....
je netko nasao kako se rjesi ovaj problem,?????????
evo meni je riknuo vec 3ci put,,, a pod garancijom je a neda mi se svaki put ga slati tamo na 2 tjedna .....
trebaš mu ubaciti novi "BOOT" file s a2uploaderom
evo ti od mog k850
http://rapidshare.com/files/17368822...ootR1FA035.rar
instaliraš usb flash driver,pokreneš a2,klikneš "File system tool"
nađi boot mapu i onda drag novi boot file unutra i pričekaš
nakraju klikneš "shutdown file manager"
Mi6 Black
Ma to je prastara stvar BROD blue ring of death, ja sam već dva puta imao, drugi put je mjenjana matična i sad sve 5, nosi na servis, (ja sam u planinsku) s.e. ima global garanciju 2 godine, a problem je od početka poznat tako da ti neče ništa naplatiti čak i ako si kupio na crno, zbog te global garancije koju provjere na malom papiriču tu gdje je baterija, valjda po serijskom broju, taj kvar nije tvoja greška. :cheers:
Bookmarks