Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je netko nasao kako se rjesi ovaj problem,?????????
    evo meni je riknuo vec 3ci put,,, a pod garancijom je a neda mi se svaki put ga slati tamo na 2 tjedna .....

  2. #2
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gattsu Pregledaj post
    je netko nasao kako se rjesi ovaj problem,?????????
    evo meni je riknuo vec 3ci put,,, a pod garancijom je a neda mi se svaki put ga slati tamo na 2 tjedna .....
    trebaš mu ubaciti novi "BOOT" file s a2uploaderom
    evo ti od mog k850
    http://rapidshare.com/files/17368822...ootR1FA035.rar
    instaliraš usb flash driver,pokreneš a2,klikneš "File system tool"
    nađi boot mapu i onda drag novi boot file unutra i pričekaš
    nakraju klikneš "shutdown file manager"
    Mi6 Black

  3. 'Hvala' kaže:


  4. #3
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    trebaš mu ubaciti novi "BOOT" file s a2uploaderom
    evo ti od mog k850
    http://rapidshare.com/files/17368822...ootR1FA035.rar
    instaliraš usb flash driver,pokreneš a2,klikneš "File system tool"
    nađi boot mapu i onda drag novi boot file unutra i pričekaš
    nakraju klikneš "shutdown file manager"
    Imam isti problem, tastatura svjetli i plavo svetlo oko kamere ali nece da upali displej. Pokusao sam pomocu ovog gore navedenog ali kad ucitava podatke sa A2 dodje do "Starting file sistem..." i nece dalje. molim savjet

  5. #4
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yudalibor Pregledaj post
    Imam isti problem, tastatura svjetli i plavo svetlo oko kamere ali nece da upali displej. Pokusao sam pomocu ovog gore navedenog ali kad ucitava podatke sa A2 dodje do "Starting file sistem..." i nece dalje. molim savjet
    koja je verzija firmware- u mobu?
    probaj update SEUS-om ili flešaj mob
    koliko je baterija bila puna,možda je i ona razlog
    Zadnji uredio MASVA : 05-07-2009 u 16:09
    Mi6 Black

  6. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    W995
    Operater
    VIPnet
    Godina
    53
    Postova
    328
    Bodovi
    5.743
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Bodovi: 5.743, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Ukupna aktivnost: 46,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma to je prastara stvar BROD blue ring of death, ja sam već dva puta imao, drugi put je mjenjana matična i sad sve 5, nosi na servis, (ja sam u planinsku) s.e. ima global garanciju 2 godine, a problem je od početka poznat tako da ti neče ništa naplatiti čak i ako si kupio na crno, zbog te global garancije koju provjere na malom papiriču tu gdje je baterija, valjda po serijskom broju, taj kvar nije tvoja greška. :cheers:


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [6233] nece se upaliti
    By Lejzermaster in forum Nokia
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 20-10-2009, 21:17
  2. Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-02-2008, 22:43
  3. Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-12-2007, 21:22
  4. K800i, nakon gasenja se vise nece upaliti
    By Tifoz in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 18-09-2007, 14:05
  5. V3-Nece se upaliti
    By DavorP in forum Motorola
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 23-03-2006, 11:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove