hm da imam garanciju cak na 2 god ?
uglavnom....
softwerski problem kao i masa drugih k850i,, 2 covjeka koja znam da imaju taj mob,, isti probl im se desio nakon nekog vremena...
uglavnom... treba novi sotware..
evo ga... nakon 2 tjedna shta je bio na servisu .. sada radi sve kako treba....
nadam se da se vise taj probl nece pojaviti


Odgovori uz citat

Bookmarks