pošto sam se zaželio promjene pa sam odlucio uzet manji laptop (a i treba mi manji) pa mi u oko upo ovaj 904 hd,cijena 2257,00kn sa win xp nije loše,pa me zanima za one koji ga imaju a da je gore win xp
1.koliko traje baterija (onako osrednje korištenje tj.koliko izdrži na upaljenom wlan-u i internetu)
2.kvaliteta izrade (sama izrada tj.materijal,tipke,touchpad itd.)
3.cijeli ukupan dojam (koju bi vi ocjenu dali do 5)


Odgovori uz citat

Bookmarks