gle, imam 17 godina zato piss of. internet je odličan, mislim da smo to ustanovili, uredski alati mi ne trebaju ( daj molim te najbolje da word nece radit) photoshop ne namjeravam koristit na njemi, pre mali je ekran za to po meni.
acera nisam kupio isključivo zato kaj najjeftiniji ima ssd od samo 8gb, 512mb rama sto je stvarno jadno, no najveci razlog je to što mu je baterija 2x lošija nego na ovom asusu, a to mi je veoma bitno.
a namjerno nisam hto dati vise para za takav laptop jer mi se ovaj ucinio kao i vise nego odlicna ponuda, a ostalom vec imam jedan laptop doma i to IBM pa se ti šetaj sa svojim acerom kolko hoces... :bljee:


Odgovori uz citat

Bookmarks