Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    varazdin
    Mobitel
    SE K550i
    Operater
    091
    Godina
    34
    Postova
    406
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja bi uzeo pixon. wlan mi nikako ne pase na mobitelim, to nije nikakvo surfanje. pixon ima po meni bolji touchscreen za pisanje i malomi je ljepsi. ali stvarno, ta dva su slicna ko jaje jajetu, neces niti sa jednim pogrijesiti.
    Dinamo rules!!!

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja bi radije LG, ima xenon bljeskalicu , wifi. to su mi ipak prednosti.

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first Group31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Osijek, JugII<&>Retfala
    Mobitel
    SAMSUNG GT-M8800 Pixon
    Operater
    TELE2
    Postova
    2.017
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao halek Pregledaj post
    pixon ima bolji touchscreen
    Podržavam jer je LG tromiji u odazivu i u svakom pogledu ga Samsung šiša!!!

    WiFi je LG-jeva prednost.

    Šta ti je potrebno po tome odluči!!

    EDIT:

    Usput zaboravi reći da si dobre linkove našao i kod njih imaš lijepo za pogledati:

    Main disadvantages of LG KC910 Renoir :

    • Xenon flash is inadequately powered and causes the camera to underexpose
    • Fullscreen camera viewfinder doesn't show the entire frame
    • No video streaming over Wi-Fi (such as the mobile YouTube)
    • No Java connection over Wi-Fi (so Google Maps needs a data plan)
    • No voice-guided GPS navigation
    • Stylus as dongle only, no stylus compartment
    • Design will not appeal to everyone

    Main disadvantages of Samsung M8800 Pixon:

    • No Wi-Fi connectivity
    • No voice-guided GPS navigation
    • Stylus as dongle only, no stylus compartment
    • No smart dialing
    Zadnji uredio VuKi : 31-05-2009 u 22:44
    "Prijateljstvo je neopisiv luksuz
    biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
    bez da odlučite vagati misli ili riječi."
    George Eliot

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao VuKi Pregledaj post
    Podržavam jer je LG tromiji u odazivu i u svakom pogledu ga Samsung šiša!!!

    WiFi je LG-jeva prednost.

    Šta ti je potrebno po tome odluči!!

    EDIT:

    Usput zaboravi reći da si dobre linkove našao i kod njih imaš lijepo za pogledati:


    znači kod LG-a , xenon bljeskalica nije neš ?

  5. #5
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    2
    Bodovi
    7.874
    Nivo
    21
    Bodovi: 7.874, Nivo: 21
    Bodovi: 7.874, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chief_Wolfinjo Pregledaj post
    znači kod LG-a , xenon bljeskalica nije neš ?
    ako se još nisi odlucija evo ja imam renoara i mob je vrhunski ovaj post šaljem sa mobiela iz opere preko wifija iako ovi gore navode da java ne rad preko wifija radi bez problema. Kamera je neverojatna blic je dobar na udaljenosti do dva metra. Što se gps-a tice radi dobro preko amaze aplikcije al ja iščekujem garmina za j2me platformu i knda ce to biti to. Neznam kakav js pixon al lg je odlican. Plus ptije njega sam imao wievetija (lg ku990) i s njime bio pre zadovoljan. Eto nadam se da sam pomogao.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Samsung M8800 Pixon VS Sony Ericsson C905
    By VuKi in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 08-12-2009, 13:29
  2. LG KC 910 Renoir - TELE2
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-02-2009, 01:24
  3. samsung pixon otkljucavanje
    By zayzo in forum Samsung
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-01-2009, 21:43
  4. Samsung M8800 Pixon - TELE2 NOVO
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-12-2008, 01:06
  5. [Najava] - Samsung M8800
    By Mario92 in forum Samsung
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 19-11-2008, 11:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove