ja bi uzeo pixon. wlan mi nikako ne pase na mobitelim, to nije nikakvo surfanje. pixon ima po meni bolji touchscreen za pisanje i malomi je ljepsi. ali stvarno, ta dva su slicna ko jaje jajetu, neces niti sa jednim pogrijesiti.
ja bi uzeo pixon. wlan mi nikako ne pase na mobitelim, to nije nikakvo surfanje. pixon ima po meni bolji touchscreen za pisanje i malomi je ljepsi. ali stvarno, ta dva su slicna ko jaje jajetu, neces niti sa jednim pogrijesiti.
Dinamo rules!!!
ja bi radije LG, ima xenon bljeskalicu , wifi. to su mi ipak prednosti.
Podržavam jer je LG tromiji u odazivu i u svakom pogledu ga Samsung šiša!!!
WiFi je LG-jeva prednost.
Šta ti je potrebno po tome odluči!!
EDIT:
Usput zaboravi reći da si dobre linkove našao i kod njih imaš lijepo za pogledati:
Main disadvantages of LG KC910 Renoir :
- Xenon flash is inadequately powered and causes the camera to underexpose
- Fullscreen camera viewfinder doesn't show the entire frame
- No video streaming over Wi-Fi (such as the mobile YouTube)
- No Java connection over Wi-Fi (so Google Maps needs a data plan)
- No voice-guided GPS navigation
- Stylus as dongle only, no stylus compartment
- Design will not appeal to everyone
Main disadvantages of Samsung M8800 Pixon:
- No Wi-Fi connectivity
- No voice-guided GPS navigation
- Stylus as dongle only, no stylus compartment
- No smart dialing
Zadnji uredio VuKi : 31-05-2009 u 22:44
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
ako se još nisi odlucija evo ja imam renoara i mob je vrhunski ovaj post šaljem sa mobiela iz opere preko wifija iako ovi gore navode da java ne rad preko wifija radi bez problema. Kamera je neverojatna blic je dobar na udaljenosti do dva metra. Što se gps-a tice radi dobro preko amaze aplikcije al ja iščekujem garmina za j2me platformu i knda ce to biti to. Neznam kakav js pixon al lg je odlican. Plus ptije njega sam imao wievetija (lg ku990) i s njime bio pre zadovoljan. Eto nadam se da sam pomogao.
Bookmarks