Zanima me isplati li se uzeti C905 ako trenutno imam K850? Trenutno mišljenje mi je da se baš i ne isplati...ali opet, ovaj K850i mi radi nešto problema restartima i tako svojim mušicama. Sada gledam C905 i razmišljam što ako opet naletim na kojekakve probleme. K850 sam uzeo prije 2-3 mj. na pretplatu u Tele2, pa bih sada trebao prodavati ovaj, nadodati kuna,kombinirati... Kada ga nisam odmah uzeo.. razmišljao sam K850 je stariji, provjeren, C905 nije TOLIKO baš bolji a ipak je skuplji... Evo, vrijedi li C905 trenutno uzimati? GPS mi netreba, wifi ne treba bas, kamera jedino... Ali evo stize Idou... pa ga pricekati... ili po isteku pretplate C905 dok padne cijena?


Odgovori uz citat
Bookmarks