nista od toga kolega isto mi javlja![]()
nista od toga kolega isto mi javlja![]()
jucer je radio na t-comovoj kartici a danas nece ni na jednoj kartici ja stavim karticu u mob ali je ne prepoznaje kao da je i nisam stavio
evo problem rijesen![]()
Zadnji uredio imaticx : 24-02-2009 u 23:16
Bookmarks